sobota, 23 sierpnia 2014

Yankee Candle - Amber Moon

   Tego lata wena na topienie wosków nieoczekiwanie mnie opuściła, owszem, od czasu do czasu coś tam włożyłam do miski kominka, ale żaden zapach nie zachwycał jak dawniej. Niemniej jednak z wielką nadzieją na odmianę tego stanu czekałam na pojawienie się kolekcji Q3 od Yankee Candle. Jest wreszcie, mam wszystkie zapachy i zastanowienie co wypróbować najpierw. Na pierwszy ogień poszedł najbardziej wyczekiwany zapach - Amber Moon.


   Sopot jesienią, wczesny październik. Słońca i ciepła jak na lekarstwo, dlatego wieczory najlepiej przesiedzieć w pijalni czekolady. A gdyby tak o godzinie 23 założyć polar i japonki, wyjść z czymś nie do końca legalnym by posiedzieć z godzinkę na pustej plaży i zakończyć ten wieczór namiętnie, w łóżku z kimś najbliższym... Towarzyszy temu zapach chłodnej nocy, jeszcze ciepłego piasku oraz rozgrzanej skóry. Towarzyszy temu zapach Amber Moon.

Amber Moon to zapach wybitnie nastrojowy, ciepły, nieco tajemniczy i seksowny. Na szczęście nie jest zbyt słodki, czego początkowo się obawiałam.  Dużo w nim bursztynu, odrobinę piżma i wanilii, czuję w nim też jaśmin podobny do tego w Alienie, ale nie jest on dominujący. Mocny, dobrze się roznosi po pomieszczeniach nie drażniąc jednak domowników intensywnością, tak ładnie "leży" w pokoju i sypialni. Dla mnie murowany kandydat na większy format tj. świecę. Dodatkowym atutem jest piękna etykieta.
7 komentarzy:

 1. Latem chyba żadnego wosku nie odpaliłam, ale niedługo się zacznie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tego wosku jeszcze nigdy nie miałam. Dzisiaj mam fazę na zapachy :D. Już palę drugi wosk YC dzisiaj xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się w 100%- bardzo im się ten zapach udał, ja obawiałam się podobieństwa do Golden Sands, który jest strasznie słodki, ale na szczęście obawy się nie sprawdziły. :)
  Piękna etykieta, fajna moc- dawno nic mnie tak z YC nie oczarowało. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mnie ten zapach zainteresował:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ajj narobiłaś mi ochoty na niego :D Pozdrawiam! bonny-sensation.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam ten zapach. Jest taki tajemniczy i głęboki! Ciągle zastanawiam się nad świecą. :)

  OdpowiedzUsuń