wtorek, 13 maja 2014

Party Lite - Tropikalne Wody

   Jakiś czas temu pokazywałam Wam zawartość paczki, którą dostałam w ramach współpracy z firmą Party Lite, produkującą świece zapachowe i akcesoria do nich. Recenzję jednego z wosków znajdziecie tu: KLIK. Ostatnio, gdy mieliśmy okazję cieszyć się słońcem i niemal letnią pogodą otwarłam Tropical Waters.

  
   Party Lite nazywa swoje woski wkładami ScentPlus, mają one formę koła podzielonego na 9 kawałków, a masa takiego wosku to 90,7 g. Wosk bardzo łatwo się łamie, nie kruszy się przy tym, więc nie mamy bałaganu wokół kominka.


"Pozwól aby prąd fal oceanu obmył Twoje ciało. Odrobina kokosa i wanilii kojarzy się z tropikami."

   Rzeczywiście Tropikalne wody to zapach mocno kokosowy i egzotyczny, w stylu letnich limitowanek Escady, długo kojarzył mi się z czymś znajomym, jednak moje myśli błądziły w niewłaściwych kierunkach, aż w końcu trafiły w co trzeba. Eureka! To zapach ciasteczek kokosanek pokapanych sokiem z cytryny! 

   Pod takim jednym kawałkiem, czyli 1/9 wosku wypaliłam 3 tealighty i dopiero po tym czasie zapach stał się niewyczuwalny. Podobnie jak w przypadku Hebanowego Oud'u, aromat nie jest bardzo intensywny (choć Tropikalne Wody są mocniejsze), ale długotrwały. Ładnie się niesie i wypełnia pomieszczenia samemu pozostając tłem, dzięki temu, że nie jest nachalny.

Cena: 39 zł, dostępny w sprzedaży bezpośredniej u konsultantek i czasem na allegro.


4 komentarze:

 1. Nie znam tych wosków, cena trochę wysoka. Ale waga robi swoje :). Chętnie bym powąchała.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapach wydaje się być fajny. Cytryna i kokosanki, bardzo pozytywny!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa jestem , jak pachnie na żywo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie go palę, jest bardzo ładny i super na tę pogodę. Dziękuję. :*

  OdpowiedzUsuń